BĚLENÍ ZUBŮ

V našich ordinacích pracujeme výhradně s bělícím systémem PUREWHITENING 

K dispozici jsou tyto vanty bělení zubů – KOMBINOVANÉ A DOMÁCÍ BĚLENÍ

Veškeré produkty a postupy PUREWHITENING jsou striktně standardizované. Pod kontrolou je celý proces bělení i výroby produktů – počínaje otiskováním, přes výrobu nosičů a gelů až po jejich skladování a přepravu. Díky tomu jsme eliminovali veškeré chyby, které mohou výsledek bělení ovlivnit.

Během první návštěvy Vám budou zhotoveny dokonalé otisky Vašich zubů, na jejichž podkladě Vám budou vyrobeny přesné a ultra těsné nosiče, které budete používat s bělícími gely následujících 14 nocí. Gely, které dostanete jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře uchvávány při teplotě do 10°C. Díky tomu jsou jako jediné na trhu stejně účinné jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení přímo v zubní ordinaci.

Bělení zubů je naprosto bezpečné. Peroxid vodíku se k bělení zubů používá více než 100 let a za celou historii jeho používání nebyl nahlášen jediný případ, kdy bělení jakkoliv poškodilo něčí zuby. 

Legislativa Systém PUREWHITENING využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu (což odpovídá přibližně 3% a 5% peroxidu vodíku) a gely pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku. CITLIVOST U některých klientů se během bělení může přechodně objevit zvýšená citlivost zubů. Citlivost, kterou bělící mgely způsobují, jsou sníženy na nejnižší možnou míru – bělící gely PUREWHITENING neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky, které jsou v běžných  bělicích gelech obsažené a které citlivost o mnoho zvyšují.  V těchto případech doporučujeme fluoridační přípravky a zubní pasty (GC zubní krém či Senzodyne Pronamel). Bělící gely vybělí pouze vlastní zub, nikoliv plomby a protetické práce. Při bělení není nutné dodržovat žádné striktní tzv. BÍLÉ DIETY. Na rozdíl od ostatních bělení Vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš zářivý úsměv navždy. (Pravidelnou údržbou je myšlena čtvrtletní aplikace bělícího gelu přes noc). U kuřáků je však nutné počítat s častějšími udržovacími kůrami. Před bělením je každý klient poučen o průběhu a konkrétních krocích bělení. PUREWHITENING  

Veškeré další informace se dočtete na www.purewhitening.cz